Arama:

Gizlilik Politikamız

 

1 – kusadasirentcar.com , kullanicilarin kusadasirentcar.com sitesi üzerinden ilettikleri kisisel bilgilerini, Gizlilik Politikasi ile belirlenen amaçlar ve kapsam disinda, üçüncü kisilere açiklamayacaktir.Kisisel bilgiler, ad soyadi, adresi, telefon numarasi, e-posta adresi gibi kullaniciyi tanimlamaya yönelik her türlü diger bilgiyi içermekte olup kisaca Gizli Bilgiler olarak anilacaktir.

 

 

2 – kusadasirentcar.com , isbu Gizlilik Politikasi ve Kullanici Sözlesmesinde tanimli olan haller haricinde kisisel bilgileri herhangi bir sirket veya üçüncü kisilere açiklamayacaktir. kusadasirentcar.com , kisisel bilgileri kendi bünyesinde müsteri profili belirlemek ve istatistiksel çalismalar yapmak amaciyla kullanabilecek ve sadece bu çalismalarin yapilmasi amaciyla 3.kisiler ile paylasabilecektir.

 

 

3 – kusadasirentcar.com , kisisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayi, bunu bir sir saklama yükümlülügü olarak addetmeyi, gizliligin saglanmasi ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamaminin veya herhangi bir kisminin kamu alanina girmesini veya yetkisiz kullanimini veya üçüncü bir kisiye ifsasini önlemek için gerekli tedbirleri almayi ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Rentacarss gerekli bilgi güvenligi önlemlerini almasina karsin, kusadasirentcar.com  sitesine ve sisteme yapilan saldirilar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kisilerin eline geçmesi durumunda, kusadasirentcar.com un herhangi bir sorumlulugu olmayacaktir.

 

 

4 – kusadasirentcar.com , kullanicilara ve kullanicilarin kusadasirentcar.com  sitesinin kullanimina dair bilgileri, teknik bir iletisim dosyasini (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanicilar dilerlerse teknik iletisim dosyasinin gelmemesi veya teknik iletisim dosyasi gönderildiginde ikaz verilmesini saglayacak biçimde tarayici ayarlarini degistirebilirler.

tr_TRTurkish